X

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej Bobrek w Cieszynie serdecznie zapraszają wszystkie chętne dzieci oraz młodzież, w wieku od 7 do 18 lat, do wstąpienia w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej powstałej przy naszej jednostce.
Uczestnictwo w naszej Drużynie daje możliwość nauczenia się oraz praktycznych ćwiczeń z zakresu pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej, wiązania węzłów oraz innych przydatnych w życiu codziennym umiejętności.
Uczestnictwo umożliwia przede wszystkim aktywnie spędzić czas wśród rówieśników, łącząc zabawę z nauką, z dala od wszechogarniającej nas elektroniki.
Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza to nie tylko zajęcia w strażnicy, ale również liczne ćwiczenia w terenie, wycieczki, zawody oraz obozy rekreacyjno-szkoleniowe.

1. zbiórka

2. zbiórka